Penzion Ema [ Penzion ]

Penzion Ema Malá Morávka - Karlov nabízí celkovou ubytovací kapacitu v počtu cca 55 lůžek. Pobyt doporučujeme zejména pro náročnější klientelu. Zděné vytápěné apartmány s vlastním příslušenstvím jsou zvláště vhodné pro dvě spřátelené rodiny. V přízemí je ložnice o rozloze 13 m2, s maximální kapacitou 4 lůžka. Sociální zázemí je umístěno v přízemí. V patře je další ložnice o rozloze 17 m2, (dvě válendy a dvě rozkládací křesla). Vytápění a ohřev vody je zajišťován elektricky. Všechny apartmány jsou vybaveny přípojkami pro TV a satelitní příjem. Celková kapacita apartmánů je 40 lůžek.

Jeden z apartmánů je určen pro velmi náročné klienty a je nadstandartně vybaven tak, aby splňoval i ty nejnáročnější požadavky na ubytování. Každá ze dvou ložnic je luxusně vybavena, (TV příjímače se satelitním příjmem, rozhlasový přijímač, telefonní přístroj, kávovar, minibar, atd). Sociální zázemí pro celý apartmán je situováno v přízemí a je komplexně vybaveno, včetně vysoušeče vlasů a podlahového vytápění. Doporučená kapacita tohoto apartmánu je 1x2 osoby + 1x3 osoby, maximální kapacita 1x3 + 1x4 osoby. V případě, že klient požaduje celý apartmán a nevyužije doporučenou kapacitu, je možno cenu dohodnout individuálně. V těsné blízkosti apartmánů je hlavní budova se stylovou restaurací a krbem.

Lůžková kapacita hlavní budovy je maximálně 15 lůžek. Vybavení pokojů je standartní. Hygienické zařízení je v hlavní budově společné a je na velmi vysoké úrovni. Celková plocha areálu je cca 4.000 m2. Areál se nachází bezprostředně u jedné z nejdelších a nejnáročnějších sjezdovek. Délka sjezdovky je asi 800 metrů. V blízkosti areálu se nachází dalších 12 sjezdovek různé náročnosti a délky.


Vybavení areálu
- parkoviště,
- dětský koutek,
- ohniště,
- přírodní jezírko.


Sportovní zařízení
Lyžařský vlek, půjčovna lyží, lyžařský servis, dětská lyžařská škola a tenisový kurt, jsou v těsné blízkosti areálu. Horská kola lze zapůjčit přímo v penzionu.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Penzion Ema
Karlov pod Pradědem 7
793 36 Malá Morávka
Česko (CZ)
tel: (+420) 554 273 078
(+420) 603 575 109
fax: (+420) 554 273 036

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.penzion-ema.cz

Typ záznamu: Penzion
AKTUALIZACE: Petr Svoboda (Infomorava.cz) org. 56, 19.10.2004 v 10:04 hodin
Copyright 1998-2022 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
Penzion U Holubů Nový Jičínv v Novém Jičíněhodnocení