Růžové tlapičky [ Sportovní oddíl nebo klub ]

Futsalový klub Růžové Tlapičky byl založen v roce 2006 zakladateli Adamem a Danielem Hubeňákovými, které vydatně podporovali Musil Marek a Švorčík Věněk. Zejména jejich firma VikyMark se postarala o finanční zabezpečení klubu, bez kterého by tento tým asi nevzniknul. Bohužel tahle perspektivní a ambiciózní firma v roce 2008 pomalu zaniká i odchodem na onen svět Marka (nikdy nezapomeneme Marečku!!!).

Tato čtveřice vymyslela netradiční název a klubové barvy, které měly provokovat a dávat světu najevo, že existujeme. Dnes jsme se již dostali do podvědomí nejen sportovní veřejnosti o co nám především šlo. Po odchodu této firmy přebírá hlavní patronát nad futsalovým klubem Vít Lanča, spolumajitel Hukvaldského pivovaru, kterému patří náš dík!

O financování a chod klubu se starají převážně samotní hráči za podpory některých partnerů, kterým moc děkujeme. Mužstvo bylo výhradně poskládáno z hráčů Hukvald, kteří ve většině případů prošli mládežnickými základnami jako jsou Válcovny plechu Frýdek - Místek nebo Vítkovice. Jediný hráč, který nebyl z Hukvald je prozatím historicky nejlepší střelec Jan Rumel, který má ovšem taky kořeny na Hukvaldech. Později byli do týmu zapracováni Filip Korneta, Petr Děcký, David Hejtmánek a Vicher Ondřej. Tenhle ambiciózní klub funguje čtvrtým rokem a během takhle krátké doby zaznamenal prudký vzestup, kdy 3x postoupil! Momentálně se nachází v krajském přeboru, ve kterém by se chtěl natrvalo zabydlet. Tým se pravidelně zúčastňuje veškerých turnajů (jak v Moravskoslezském kraji, tak v celé ČR) se střídavými úspěchy, které jsou vždy závislé, jak se hráči o letní a zimní dovolené sejdou.

LOKALIZACE


AKTUALIZACE: uživatel č. 1164 org. 128, 13.10.2010 v 16:11 hodin
Copyright 1998-2022 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
Penzion U Holubů Nový Jičínv v Novém Jičíněhodnocení