BUDOU ÚSPĚŠNÍ I V PŘÍŠTÍ SEZONĚ?

Z činnosti hasičů Petřvaldík
O tom, že doménou Petřvaldíka je hasičská jednotka, to víme již pěknou řádku let. Nejinak tomu bylo i v letošní sezóně, kdy družstvo mužů a žen dosáhlo pěkných výsledků. Obě družstva získávala prvenství i další dobrá umístění na mnoha hasičských soutěžích, ale především umístění v Moravskoslezské lize požárních útoků patřilo k nejlepším v historii.

Ženy se umístily na 2. místě z celkového počtu deseti družstev a muži skončili mezi 27 družstvy na 3. místě. Za toto umístění patří všem poděkování, zvláště od starosty hasičů p. Čípa.
Vyjmenujme ty, kteří se o úspěch zasloužili:

Družstvo mužů
Levý proud: Martin Čibera
Pravý proud: Lukáš Frýdl
Rozdělovač: Zbyněk Mynář
B-čka: Radim Ondračka
Stroj: Pavel Briš
Savice: Radek Szufnarowski
Koš: Michal Svoboda
Náhradník: Mirek Šeděnka

Družstvo žen
Levý proud: Kamila Kelnerová
Pravý proud: Daniela Janošková
Rozdělovač: Hanka Adamusová
B-čka: Andrea Šperlínová
Stroj: Karina Čiberová
Savice: Marcela Kelnerová
Koš: Kamila Janošková
Nesmíme zapomenout ani na naši mladší generaci, která ještě před rokem soutěžila v kategorii za místní žáky, v příští sezoně z nich bude mužstvo mužů B a budou jistě ve skvělé kondici:
R. Sýkora, M. Mynář, M. Holaň, J. Měkyna, M. Šeděnka.

A co naši "benjamínci"? Ti žijí hasičem na hřišti od jara do podzimu. Úspěšně zvládli svůj požární útok v Petřvaldě při své premiéře na Dni závislosti, kam byli pozváni pořadateli akce. Za velký úspěch můžeme považovat soutěž v Brušperku. Generace malých hasičů má svůj cíl jistý - pokračovat v dobré tradici a být úspěšní tak jako jejich předchůdci. Věřme tomu, že K. Kupčíková, S. Hrabovská (mateřská škola), V. Farkáš (1. třída), S. Brišová, B. Holáňová, N. Císařová, D. Vajbar (2. třída), L. Kupčík (4. třída), K. Farkášová a Dluhoš F. u Šeděnků (5. třída) za pomoci rodičů a trenéra p. Čípa svého cíle dosáhnou.
Zlatuše Čiberová, Petřvaldík
Benjamínci v akci

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
Zveřejněno 02.11.2006 v 11:35 hodin
Copyright 1998-2022 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
Penzion U Holubů Nový Jičínv v Novém Jičíněhodnocení