Vaše přání a dotazy

Zde prosím napište své dotazy a přání. Děkujeme Vám za korektní a slušné příspěvky.

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím 20 názorů)

anežka08.12.2008 v 23:20
Dobrý den pane Hollý,objednala jsem se k Vám na středu v 14,30.Určitě si vzpomínáte.byla jsem za Vámi o radu kvůli masážím na Beskydské golfové.Kdybyste náhodou objednával nebo měl navíc tu emulzi od Salusu,měla bych zájem.Jinak se uvidíme na masáži ve středu.

Ing. Ladislav Hollý15.04.2008 v 10:27
Dobrý den
děkuji za Váš zájem. Stačí mi zavolat a domluvíme se na všem potřebném. Telefon 608 44 77 21, nebo mail relaxacni@centrum.cz. Nebo mi pošlete SMS s Vaším číslem a já Vám zavolám zpět.
Děkuji

Monika Šťastná14.04.2008 v 17:00
Dobrý den prosím chtěla bych v brzké době u Vás absolvovat pár kurzů. Proto bych se shtěla zeptat jaké máte termíny na tyto kurzy a nebo zda je to dle domluvy.

Ing. Ladislav Hollý06.04.2008 v 14:25
Děkuji za Váš dotaz. Občas se mne zájemci o kurzy ptají, zda vydávám certifikát o absolvování kurzů a tak Vašeho dotazu využiji k objasnění pojmu certifikát pro masážní techniky.
Ano, jsem oprávněn a vydávám certifikáty na kterýkoli z mnou pořádaných kurzů.
Je však důležité si ujasnit, k čemu takovýto certifikát potřebujete.
Pokud se jedná o podklad pro vydání živnostenského listu, pak je nutné absolvovat kurz základních masážních technik u rekvalifikační školy, nebo vzdělávací instituce, která k vydání tohoto dokumentu získala akreditaci. Například rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáž s akreditací MŠMT ČR (na jejichž základě je také možno získat živnostenský list pro masérskou práci mimo oblast zdravotnictví), nebo kurz Masér pro zdravotnická zařízení s akreditací MZ ČR (na jejichž základě je možno získat živnostenský list pro masérskou práci v oblasti zdravotnictví).

Všechny masážní techniky ostatní (medová masáž, masáž lávovými kameny, čokoládová masáž, ájurvédské masáže, speciální techniky a další) jsou výhradně nadstavbou a specializací v oblasti masáží. K jejich vydávání í vzdělávací centrum mus mít platné živnostenské oprávnění pro pořádání školení a kurzů. Žádný další specializovaný kurz Vám nemůže sloužit k vydání specializovaného živnostenského oprávnění, neboť takováto živnostenská oprávnění neexistují.

Já osobně se nezabývám rekvalifikací a proto jsem ani nezažádal o akreditaci MŠMT ČR ani MZ ČR.
Mám živnostenské oprávnění na pořádání školení a kurzů a mohu tedy i vydávat certifikáty o absolování kteréhokoli kurzu, který pořádám. Seznam kurzů a masážních technik je zveřejňován na www.relaxacni-centrum.cz, je však možné připravit kurz speciálně podle Vašich potřeb. Pokud Vás nějaký kurz, nebo masážní technika zajímají a chcete se je naučit, napište mi prosím a domluvíme se na realizaci. V mé škole pracuji výhradně s jedním, nebo dvěma žáky - jinak by to nebyla individuální, ale skupinová výuka. Ideální je práce ve dvojici, kdy jste během kurzu jednou v roli žáka, který se techniku učí a pak v roli masírovaného, který techniku přijímá a prociťuje. Některé masážní techniky se nedají naučit z knížek, nezískáte grif, neprocítíte filosofii a duchovní složku technik u kterých je hluboká relaxace součástí masáže. Ájurvédské masáže se prakticky bez učitele ani příjmout nedají.

Budu se těšit na Váš telefonát, nebo mail.

Děkuji
S úctou
Ing. Ladislav Hollý

Simona04.04.2008 v 22:06
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda dáváte certifikát i za absolvování jiných masérských kurzů než ayurvédských.

Děkuji

Monika Šťastná27.03.2008 v 11:12
Dobrý den děkuji za odpověď a jsem velmi ráda,že jsem Vás našla,jelikož jsme tento kurz absolvovali společně a naše cesty ser ozešly , když jste mne vysazoval v NJ na autobusovém nádraží. Byla bych ráda kdybychom zkontaktovali i ostatní a někde se sešli a jelikož máte tak užasnou nabídku Vašich služeb velmi ráda bych je i využila,jelikož potřebuji regeneraci. Pěkný zbytek dne Monika

Ing. Ladislav Hollý19.03.2008 v 09:30
Dobrý den,
masérský kurs pro vydání živnostenského oprávnění jsem dělal v Ostravě v Prosportu. Byla tam úžasná parta spolužáků a výborný kolektiv učitelů. Rád na všechny vzpomínám.
S úctou
Ing. Ladislav Hollý

Monika Šťastná11.03.2008 v 15:00
Dobrý den prosím Vás,chtěla jsem se zeptet jestli jste si náhodou nedělal masérský kurz v Ostravě v Prosportu?? děkuji za odpověď

Ing. Ladislav Hollý29.02.2008 v 22:03
Děkuji za Váš dotaz.
Máte pravdu, že cena ájurvédských masáží prováděných v relaxačním centru Lazebník šenovský, je výrazně nižší než kdekoli v ČR. Cenu masáže poloviny těla jsem stanovil s ohledem na to, že cílem ájurvédských masáží a technik je především pomáhat lidem, kteří s její pomocí mohou překonat zdravotní a osobní problémy. Proto cena musí být taková, aby z této masáže neudělala luxus. V Nepálu si tyto masáže lidé dokáží poskytovat navzájem a nezištně. To v našem systému nejde, ale právě to je i důvod, proč jsem založil Školu partnerských masáží - aby se lidé naučili poskytovat masáže navzájem, nezištně.
Celotělová ájurvédská masáž je pro lidi, kteří dospěli k tomu, že potřebují nejen zklidnit, uvolnit tělo a mysl, ale i doplnit energii. Její cena je hluboko pod cenou masáží prováděných v jiných zařízeních, je však dostatečná, aby pokryla náklady na práci, energie, nájem a spotřebu vzácných olejů. A koneckonců cožpak spokojenost masírovaného není také odměnou pro maséra? Doufám, že až budu vše přepočítávat na peníze, přestanu raději dělat ájurvédské masáže.
S úctou
Ing. Ladislav Hollý

Alena M.22.02.2008 v 20:33
Proc je cena polovicni ajurvedske masaze 400,- Kc a cena celotelove masaze 800,-Kc, kdyz prvni trva 1,5 hodiny a druha 2 a pul hodiny. Bezne je u maseru hodinova masaz bez aroma oleju za 300,-Kc Neni to chyba v ceniku, nebo jaky je duvod podceneni masaze poloviny tela.
Dekuji.

PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKY- NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Zveřejněno 02.11.2007 v 12:26 hodin
Copyright 1998-2021 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
Penzion U Holubů Nový Jičínv v Novém Jičíněhodnocení