Připravuje se neobyčejný ples nazvaný SPOLEČNĚ

V sobotu 22. února 2014 se uskuteční ve Velkém sále Domu kultury ve Vsetíně společenský ples nesoucí název SPOLEČNĚ. Je připraven pro všechny, kteří milují klasické tance, temperamentní romské rytmy, ale především chtějí strávit večer v přátelském prostředí a pestré společnosti. Začátek je naplánován na osmou hodinu večerní.
Vsetín
Záměrem společné aktivity pětice pořadatelů je uspořádat ples, kde si každý najde „to svoje“ a bude se tam cítit dobře: „Jsme jako lidé různí a tato různost nás někdy rozděluje. Když se k ní však správně postavíme, může nás obohatit a rozšířit naše obzory. Dává nám možnost lidsky vyrůst. Na plese SPOLEČNĚ se setkají lidé různého věku, různých kultur, nadání i handicapů. Těšíme se na neobyčejné setkání a srdečně zveme každého, kdo chce prožít nevšední večer spolu s námi“, zve Ing. Milan Kostelník. „Mimoto se my-pořadatelé setkáváme často jen při pracovních příležitostech. Chtěli jsme se setkat i jinde, na neformálním místě. Na společnou akci se všichni už těšíme,“ doplňuje Ing. Tomáš Pifka za Agenturu pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s. Mezi další pořadatele akce patří Filmový klub, Diakonie Vsetín, Domov Jitka a Sociální služby Vsetín.
Vsetín
A co ples SPOLEČNĚ nabídne příchozím? Úvodní slovo k zamyšlení, zajímavé předtančení, ochutnávku krajových specialit, nebude chybět bohatá tombola ani půlnoční překvapení. K tanci zahrají dvě kapely: SKART, který doprovodí tanečníky ke klasickým tancům, a kapela GIPSY JANO – ta představí romskou, živelnou a energickou, taneční hudbu. Pro zájemce je připravena soutěž o věcné ceny v tanci „Cha- cha“, který si budou moci ještě před soutěží nacvičit s tanečními mistry.
Cena vstupenky je 150 Kč a lze ji zakoupit v předprodeji kina Vatra v pracovních dnech od 14 do 19,30 hodin.
Mediální partneři plesu jsou: TV Beskyd, Valašský deník a Vsetínské noviny.

Marta Vodáková
PR pracovní­k
Diakonie ČCE - středisko Vsetí­n
Strmá 34/2, 755 01, Vsetín
T: 571 420 617, 734 766 350
e: vodakova.vsetin@diakonie.cz

Zveřejněno 07.02.2014 v 21:12 hodin
Copyright 1998-2024 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
Penzion U Holubů Nový Jičínv v Novém Jičíněhodnocení