Z tiskových zpráv a článků

Vybudovaní sítě v Sedlnici vyšlo přes deset milionů
Slavnostní zahájení Velikonoční výstavy v Sedlnicích proběhlo 5.dubna od 17.00 hodin za účasti vystavovatelů a také samozřejmě a to především autorky výstavy - Zdenky Hanzelkové.
Do sedlnického kulturního domu zavítal Mikuláš již 3. prosince, aby nadělil cca 4 desítkám dětí, které zde přišly společně se svými rodiči na Mikulášskou nadílku.
Napsali o nás v novinách
V tomto dopoledni děti výráběly přáníčka pro maminky k jejich svátku.
Keramická dílna pod vedením p.Ludmily Kotrcové. Výrobky byly směřovány k blížícím se Velikonocům.
Napsali o nás v Novojičínském regionálním zpravodajství
Od pátku 2. dubna do čtvrtku 8.dubna 2004
Tradice a zvyky vážící se k ukončení zimy si v sobotu vyzkoušely děti ze Sedlnic na Novojičínsku. S maminkami vyrobily i Morenu a zapálenou ji hodily do nedalekého potoka.
Zapálením slaměné figury Mařeny a jejím vhozením do vody v sobotu přivítali jaro v Sedlnicích na Novojičínsku.
Dne 4.prosince 2003 proběhlo první veřejné televizní natáčení soutěže "Pojďme na to". Sešli se zde zástupci obcí Závišice, Sedlnice, Větřkovice, Životice u NJ a Hostašovice. Družstva vedena svým kapitánem (svým starostou) soutěžila v disciplínách - míchání kvalitního alkoholického nápoje, pantonima,...
Dne 28.listopadu se konala ve Sněžence prodejní výstava dětských kreseb postižených dětí ze Speciální školy Nový Jičín, společně s pracemi dětí ze Základní školy Sedlnice.
Sněženka vyhlásila soutěž, do které se zapojily děti prvního stupně ZŠ a MŠ z okolních vesnic (Bartošovice, Libhošť a Sedlnice) i jejich rodiče. V sále kongresového centra KIC byla k vidění výstava těchto draků. Sešlo se jich zde opravdu hodně.

Copyright 1998-2024 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
Penzion U Holubů Nový Jičínv v Novém Jičíněhodnocení