Z tiskových zpráv a článků

Obec Sedlnice hledá rodiny s dětmi, novomanžele i seniorské páry k účasti v reality show TV Prima.
Po loňské premiéře se sedlničtí obyvatelé dočkali i letos příjezdu svatého Martina na bílém koni
Dabingové ceny udělí v Sedlnicích
Místem konání korunovační show, během které ocení také veřejnost z Novojičínska mladé hvězdy českého dabingu, se v dubnu stane obce Sedlnice. Ve vznik projektu s názvem Cena Miroslava Moravce (CMM) tak vyústila úspěšná spolupráce obce s herečkou Valérií Zawadskou.
Sběratelská výstava v Kulturním a informačním centru Sedlnic nabídla vskutku nevšední podívanou. Své nejlepší kousky v podobě panenek, zvonků a medvídků zde představily tři sběratelky
Do dětského světa panenek, medvídků a zvonečků nyní láká Kulturní a informační centrum Sněženka v Sedlnicích. Od soboty tam exponáty z vlastních sbírek vystavují hned tři nejznámější sběratelky našeho kraje.
Velkou vánoční výstavu otevřou dnes v 17 hodin v kulturním a společenském centru Sněženka v Sedlnicích.
Soutěž o nejkrásnější lidský bůček byla vyvrcholením Bůčekfestu, který se uskutečnil v neděli v Sedlnicích. "Chceme ukázat, že nejen to prase, ale i lidé mají svůj bůček," nastínil před soutěží jeden z organizátorů akce, Josef Odstrčil.
Milovníci folkových a undergroundových skupin si v sobotu přišli na své. Druhý ročník Krylofestu připravil mimořádnou podívanou.
Sedlnice se chystají na tradiční srpnový Den obce. Ten se bude konat už tuto sobotu a jako každý rok se příchozí mohou těšit na spoustu zábavy. V rámci oslav proběhne také další ročník Sedlnického unterwassermanna, tedy recesní soutěže obojživelných plavidel vlastní výroby. Vystoupí i zpěvačka Petra...
Kdo by neznal písničky jako Podvod, Stánky či Ptáčata. Jejich autor Jan Nedvěd patří už dlouhá léta k hlavním osobnostem české folkové písničky. Tento pátek vystoupí v Sedlnicích. V tamním zámeckém parku uvede tak trochu předčasně zářijový Krylofest.
Valerie Zawadská (49) a Miroslav Moravec (68) se stali monarchy. Kulturní nadšenci z obce Sedlnice nedaleko Nového Jičína oba herce korunovali na dabingovou královnu a krále. "Vadilo nám, že se o nich stále mluvilo jako o nekorunovaných králích, tak jsme to napravili," řekla Blesku Lenka Šimurdová z...
Jan Kryl se vrátil do Nového Jičína a s ním i festival zasvěcený památce jeho bratra Karla, jednoho z našich největších písničkářů. Kromě toho, že uběhlo pár let, se změnily ještě dvě věci: název festivalu a místo jeho konání. Z Krylonocí se stal Krylofest a z Nového Jičína se dění přesunulo do Sedlnic.

Copyright 1998-2023 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
Penzion U Holubů Nový Jičínv v Novém Jičíněhodnocení